Květen 2009

Nevím co chci

23. května 2009 v 13:19 | tired-x
Asi tady s tim seknu. Vypsat se můžu, ale všechno by se akorát zhoršilo. A proč bych vůbec měl?
Už sem udělal tolik chyb tak vůbec nesejde na tom, když udělám další. A ona to nejspíš chyba nebude..

Končím ale teď už doufám DEFINITIVNĚ s blogováním.
Víc času zkusim dát do řešení problémů.

A slza je venku. To je úspěch. Mám hrozně suchý oči..

16. května 2009 v 23:52 | tired-x
Teda..Se hlásim po dlouhý době. Musim se podívat kdy sem psal naposled, abych nic důležitýho nevynechal..

Super, můžu začít.

Zdravím slídilové!

12. května 2009 v 20:42 | tired-x
Dejvice. Řekli by ste Dej-více. Tam se asi lidé předhánějí v rozdávání... Vůbec ne! Lakotili a hamounili, šktili škudlili a byli krkouni. Dokonce i radní.

Málo málo..

10. května 2009 v 20:39 | tired-x
Taky se vám tak krásně vylepší nálada když na icq zarejpáte do pár nerváků? Mně teda jo :D

Staronový článek

8. května 2009 v 22:14 | tired-x
Tak se opět hlásím. Mám skoro za sebou jeden ze tří dnů volna. A jediný co mi tenhle den přinesl, byla reklamace bot v daichmanovi a novinka, že je ségra možná těhotná. Takže k synovcovi od bráchy a neteři od ségry možná přibyde synovec nebo neteř zase od ségry. Super :-)

Já chci bouřku! A to HNED!!!

6. května 2009 v 19:34 | tired-x


Prší. Jenom prší. Ne že bych neměl rád déšť, ale když už má pršet, proč není aspoň pořádná bouřka? To je aspoň paráda.Je nudnej, horkej, letní jasnej den. A teď najednou se odkudsy začnou vynořovat ta hrozivá černá mohutná mračna. Ááááááá! Prostě chci! Hromy, bleskly, silnej vítr s deštěm... Není nad bouřku. Jako by nám příroda chtěla ukázat, že na její planetě jsme pouze a jenom hosté.


Spáááát

5. května 2009 v 19:36 | tired-x
To je děsný! Měl bych se už vzpamatovat. Dyť já sem pořád jen ospalej, nic se mnou neni a moje nejoblíbenější činost je spánek a snění.

Jak po ráně kyjem

3. května 2009 v 20:04 | tired-x

Tak se hlásím po úspěšně proflákaném volnu. 2 dny sem prokoukal různejma věcma jako je třeba sauth park,narnie, futurama, simsni, stormbreaker a další.

Založení

1. května 2009 v 16:32 | tired-x


Tak a je to tady. Založil jsem další blog. Akorát doufám, že u něj zůstanu trochu déle, než u mých předchozích blogů.

A důvod jeho založení?
Je prostý. Na všechny mé předchozí blogy se dostali všichni moji přátelé. Stačilo jim vyťukat krátkou adresu, kterou jsem jim milerád vyslepičil. Teprve později mi došlo, že je to spíše nevýhoda, když o vašem blogu ví přátelé.

Postupně jsem si musel dobře rozmyslet, co jsem ve svých článcích uváděl. Nechtěl jsem nikoho urazit a hlavně- některé věci přece nemusí všichni vědět :-)
Blog mi tedy především bude sloužit něco jako deník. A s deníkařením bych rád začal už tímto článkem.

Včera byly čarodky. Drtivá většina mých vrstevníků byla všude možně, většinou u toho byl také alkohol a samozřejmě chyběli rodiče. Až na mě. Měl jsem zákaz kamkoliv jít. A to jenom kvůli jedný starší události. Ale co..
Kdybych mohl někam jít, pravděpodobně bych akorát čuměl, jak si půlka lidí kolem něco o mě šušká, pak bych se opil, ztrapnil a dneska by mi bylo akorát blbě. Už sem si vlasntně zvyk, že u těch "větších" událostech prostě nikdy nejsem.

Ale jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré a já měl aspoň večer čas objevit jednu pěknou písničku, kterou jsem hned stáhl. Určitě se tu na blogu objeví ;-)

Loučím se, váš X..