Jak po ráně kyjem

3. května 2009 v 20:04 | tired-x

Tak se hlásím po úspěšně proflákaném volnu. 2 dny sem prokoukal různejma věcma jako je třeba sauth park,narnie, futurama, simsni, stormbreaker a další.


Dneska jsem se zas málem věnoval škole. V posledních chvílích, kdy jsem už propadal projektu do fyziky mě zachránila sms od "staré známé" Ihned sem vyburcoval jednu kámošku a jeli jsme za tou "starou známou" a jejím bratrancem do nákupního centra.

Celej den jsme dělali takový ty kraviny jako házení čokoládou po lidech, vypínání jezdících pásů, chozeí v barevných kloboučcích z pompa, nošení rypáků atd.. Prostě príma den který mi zase trochu ozdravil psychiku.

Celej tejden sem totiž myslel na to, jak mě začínají všichni ignorovat a trochu i "pomlouvat". Prostě třeba stojíme v hloučku, bavíme se, já začnu něco říkat a nikdo mě neposlouchá..Kámoši se začínali chovat odtažitě, na icq byl celý náš rozhovor jenom ahoj, pak pokus o debatu z mé strany a rozloučení z druhé strany. Ale na to sem si už tak nějak zvykl.

Když sem přišel domů, čekala mě zase hodina vulgární češtiny. Máma řvala a řvala a řvala takový sprostý slova, o kterých snad skoro nikdo netuší že existují. M2l jsem totiž něco koupit ve večerce, ale bylo tam dokonale vymeteno. No a za to jsem byl potrestán odejmutí kapesného... Jako by nestačilo že i bez máminý pomoci mě 14 dní v tahu bolí hlava.


No nic, já du aspoň na ty záživný konverzace na icq, třeba mi pomůžou nevnímat to aktuální ječení na téma "zkur*enej de*ilní parchantl"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 VeVe | Web | 3. května 2009 v 21:22 | Reagovat

Teda až na tu mámu (což teda úpně chápu) směl úpně bomba den ;D závidim :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.