Staronový článek

8. května 2009 v 22:14 | tired-x
Tak se opět hlásím. Mám skoro za sebou jeden ze tří dnů volna. A jediný co mi tenhle den přinesl, byla reklamace bot v daichmanovi a novinka, že je ségra možná těhotná. Takže k synovcovi od bráchy a neteři od ségry možná přibyde synovec nebo neteř zase od ségry. Super :-)


Dobré zprávy bych měl za sebou.

Řekl vám někdy někdo ať se s něčím svěříte, že se to zlepší? Tak u mě to působí naprosto obráceně. Jednou, v náhlém přívalu eufórie jsem něco o sobě napsal dvou lidem na icq. Doufal sem že se mi aspoň trochu uleví. Ale asi jsem to moc uspěchal. Ten jeden z těch dvou to vykecal jedný "mojí známý" hned jak si to přečet. Že to myslim vážně a neni to žádnej můj vtípek si uvědomil až za delší dobu. "Moje známá" jelikož už se s ní tolik nekamarádím jako před tím, když to nevěděla, to bez pochyby povídá dál svým přátelům, který naštěstí neznám.

Ale s tím sem se už docela vypořádal. Teprve nedávno sem se dozvěděl že ten druhej člověk, kterýmu sem to napsal, tu "veselou novinu" taky rozšiřuje dál. A dozvěděl sem se to od člověka, kterýho sem skoro neznal. Jestli prej to je pravda..

To mi jako ze začátku vyrazilo dech. Protože je mi jasný, že takhle to ví počítám čtvrtina třídy + další lidi se kterýma se zas až tak nevídám.
Bylo to pěkně hnusný..

Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby se mě na tu věc, kterou sem původně měl vědět jen já a 2 lidé, ptali třeba na střední.

Vlastně blbej pocit z toho, že sem jim to napsal sem měl hned od začátku. A bylo to v době, kdy jsem k nim měl fakt velkou důvěru. Teď bych asi stejnou blbost už neudělal. A měl bych o kamráda víc.

Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby si tohle jeden z nich přečetl.

Tenhle článek sem si z větší části napsal do rozepsaných na svym starym blogu. V horší náladě. Vrátil sem se k tomu, protože sem vlastně přemejšlel o budoucnosti. Neřešte..

Dneska to vidim trochu pozitivnějc. Ale určitě nemůžu říct, že mi to nevadí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 °°ChoCha°° | Web | 8. května 2009 v 23:20 | Reagovat

gympl prostě neni nic moc no...
tyjo to se máš s tim synovcem nebo neteří =)...já sem teta od narození =D..
tohle se mi teda ještě nestalo...nebo si na to nevzpomínám... jen nedávno kámokša řekla svýmu kámošovi něco, co sem ani nechtěla aby to věděl..jenže fakt ale je, že je dobře že to ví..a navíc si to stejně myslel...to je ale jedno... jen je to hnusný...když člověk někomu věří...a pak se stane něco takovýho... kort dyž jde o něco dost osobního...
jinak..chtěla sem se zetat jestli spřáteluješ..?

2 °°ChoCha°° | Web | 8. května 2009 v 23:36 | Reagovat

my už to měli v plánu taky děsně dlouho..a pořád se to odkládalo.. a kolik je tvojí ségře? jestli se můžu zeptat...
tak jo =).. já mám jakože taky oblíbený stránky...a prostě jakože SBčka.. přidám tě tam, teda jestli nevadí..;)..

3 °°ChoCha°° | Web | 8. května 2009 v 23:58 | Reagovat

tak a je to =)..
tyjo konečně sem našla někoho, kdo je na tom podobně jako já.. mám čtyři sourozence...dvě ségry a dva bráchy... jednomu bráchovi je 11..a ostatnim přes třicet...mě na tom nezáleží..sem ráda že je mám..ale každýmu to přijde divný.. myslela sem, že nikdo takovej neni...teda jako já věděla že jo..to by byla blbost aby nebyl..ale chápeš jak to myslim...
ani jedna ségra mi jakože mámou nikdy nebyla..spíš kámoška...obě sou to takový blázínci jako já =D..

4 °°ChoCha°° | Web | 9. května 2009 v 0:22 | Reagovat

jo to znám =D..i když ten muj je spíš strašně chytrej =D.. jako právě že ne víš co =D..taky s nim nemám takovej vztah...přijde mi, že sem na něj moc prdlá...
no nic hale..chtěla sem spát..už se mi celkem chce..a navíc je tu bouřka...tak se měj ;)..a dyžtak zejtra ;)..vlastně dneska =D..

5 °°ChoCha°° | Web | 9. května 2009 v 23:40 | Reagovat

zdravím... =)..
sem se taky dneska dostala na komp, tak sem si řekla že sem zajdu =).. koukám, že si nic novýho nepřidal, ale nevadí žj... chtěla sem se jen zeptat..jak se máš ? =D..a v kolik si šel teda spát nakonec ? =D..já vim..sem zvědavá =D..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.