Založení

1. května 2009 v 16:32 | tired-x


Tak a je to tady. Založil jsem další blog. Akorát doufám, že u něj zůstanu trochu déle, než u mých předchozích blogů.

A důvod jeho založení?
Je prostý. Na všechny mé předchozí blogy se dostali všichni moji přátelé. Stačilo jim vyťukat krátkou adresu, kterou jsem jim milerád vyslepičil. Teprve později mi došlo, že je to spíše nevýhoda, když o vašem blogu ví přátelé.

Postupně jsem si musel dobře rozmyslet, co jsem ve svých článcích uváděl. Nechtěl jsem nikoho urazit a hlavně- některé věci přece nemusí všichni vědět :-)
Blog mi tedy především bude sloužit něco jako deník. A s deníkařením bych rád začal už tímto článkem.

Včera byly čarodky. Drtivá většina mých vrstevníků byla všude možně, většinou u toho byl také alkohol a samozřejmě chyběli rodiče. Až na mě. Měl jsem zákaz kamkoliv jít. A to jenom kvůli jedný starší události. Ale co..
Kdybych mohl někam jít, pravděpodobně bych akorát čuměl, jak si půlka lidí kolem něco o mě šušká, pak bych se opil, ztrapnil a dneska by mi bylo akorát blbě. Už sem si vlasntně zvyk, že u těch "větších" událostech prostě nikdy nejsem.

Ale jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré a já měl aspoň večer čas objevit jednu pěknou písničku, kterou jsem hned stáhl. Určitě se tu na blogu objeví ;-)

Loučím se, váš X..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lilly Es | Web | 30. srpna 2009 v 21:50 | Reagovat

u nas byly taky posledne carodejky, a ja je prolezela s mononukleozou.. tusim.. nebo mozna s cernym kaslem :DD stejne bych tam jen hlidala opile kamosky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.