Extra dlouhé skoky

10. září 2009 v 21:59 | tired-x
A tentokrát mě z nich pekelně bolí břicho.

Když jsem začal psát tento článek, náladu jsem měl pod bodem mrazu. No spíš nad bodem varu..bublalo to ve mě, zvlášť v žaludku. Myslel jsem si, že se pozvracím..
O 5 minut později už jsem zase plaval v prohřátých vlnách euforie.
Zesílené projevy přecitlivělosti v dalším stádiu puberty? Jinak si to vysvětlit už nedokážu..:D

Ale za poslední dobu celkově jsem se měl výborně :-)


Taky vám poslední rok na základce připadal/připadá/bude připadat jako ten vůbec nejlepší? Lidi skvělý, se všema vycházím v celku dobře.. O to víc mi bude smutno až přejdu na sřední.

No ikdyž..

Po výtvarce se mi stýskat určitě nebude. Třeba dneska jsme ji měli. Katastrofa.. a to dostanu tak čtyřku. A naše učitelka ráda rozdává z výtvarky čtyřky. To by mě zajímalo, co budu mít na vysvědčení.
Stejně tak tělocvik. Já prostě odmítám cvičit společně s těma omezenejma klukama z vedlejší třídy. To budu raději v srpnu dělat dodělávačky, jako loňský deváťáci.

Chudák jeden kluk od nás. Loni propadl, tuším ze dvou předmětů. Celý prázdniny se musel učit. Při reparátu zkolaboval. Mohl bych říct že si za to může sám. Kdyby se neflákal, zvládl by to vytáhnout i na trojky, možná ještě výš. Ale..
Ve třídě se s ním nikdo moc nebaví. Nadávají mu, že "smrdí" a podobný kecy. Už asi od první třídy.. I učitelé na něj vrhají prapodivné pohledy. Pochází z ne zrovna bohaté rodiny. Sám je takový samotářský, uzavřený..
A všichni se jen smějou a smějou. Naše "skupinka" ve třídě se ho už párkrát snažila začlenit do kolektivu. Snažili jsme se s ním komuniovat a tak.. Ale on o to moc zájem neprojevuje. Nedivím se. Být na jeho místě, asi bych se také stranil kolektivu.
No a teď je v nemocnici. Zkolaboval prý totiž vícekrát. Podle všeho z hladu, ale to už jsou spíš takový dohady. Ale hubený byl..až nezdravě. (Ano, ještě hubenější než já. Já ale se svojí "hubeností" zdravotní problémy nemám..)
Radši o něm už nebudu psát. Začal bych trochu zkreslovat data a vůbec nevím jak to je u nich doma atd.. Prostě jen mi ho je líto. Ve škole to vážně nemá vůbec lehký.

Sestra koupila nový digitál. Konečně se zase mohu věnovat prodejůpm na aukru. Peníze už mi docházely a dluhy mi nikdo splatit nechce. Zítra k nám přijde švagrův kámoš opravit počítač. Konečně mi pude i něco jinýho, než jenom firefox. Záchod je taky spravený, mobil bych možná do konce měsíce mohl dát reklamovat.. Vzpoura našeho bytového interiéru pomalu odeznívá. (Snad jsem to nezakřiknul)

Všechno zlé je pro něco dobré. A nejspíš to platí i obráceně.

Kvůli opravě PC budu muset celé odpoledne trčet doma a čekat na toho kámoše.. Nikdo jiný tady nebude. Takže se ochudím o úžasnou atmosféru čajovny. A taky o vodní dýmku. Mňam..

No a těch peněz bych mohl taky mít časem víc. Máma mi totiž sdělila následující: "Když budeš každý ráno snídat, zvýším ti kapesný" Zvýšení by bylo o 25%, tedy o padesát korun. Na mou otázku "Ty se snad bojíš že mám anorexii nebo co?!" adpověděla: "No, docela i jo.." Takže sranda.

Ještě se musím pochlubit- Zítra máme jen čtyři hodiny! :-P

A na závěr jen taková malá zprávička. Byl jsem přijat do autorského klubu. Tak doufám, že budu mít aspoň nějaký ty komentáře :D

Bolestí to začalo, bolestí to končí.
Už mě z toho sezení (a věčného přenáší školního batohu) bolí záda. Takže du. Bez pozdravu, bez znovupřečtení článku. Tak se těch chyb tolik nelekejte..
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

?

. 19.5% (30)
! 20.1% (31)
?! 25.3% (39)
?!. 35.1% (54)

Komentáře

1 Maritira | Web | 10. září 2009 v 22:05 | Reagovat

Ahoj, máš docela zajímavej blog. Líbí se mi způsob psaní. Jen tak dál  ;-)

2 Gabriela* | Web | 10. září 2009 v 22:19 | Reagovat

ďalší človek si ťa v tom AK našiel =-D
no ľudia dosť divne hodnotia to či má človek anorexiu alebo nie, ja som o sebe už počula toľko protichodných názorov =-D... ale keď si to už myslí tvoja mamka tak je to minimálne... blbé

3 tired-x | 10. září 2009 v 22:22 | Reagovat

[2]: Ona to myslela trochu s nadsázkou. Navíc je až přehnaně starostlivá :-) A anorexii vážně nemám.

4 Hauvínek | Web | 11. září 2009 v 18:22 | Reagovat

Taky sem to neměla na základce jednoduchý... a vždycky sem se radši bavila s těma odstrčenejma.. sem hold asi divná...  :-(  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.