Ježiš marja. Zapoměl jsem, jak pojmenovat titulek.

21. září 2009 v 22:18 | tired-x
Škola úspěšně vyluxuje nejenom můj volný čas do posledního drobečku. Penženka by měla být na pozoru taky.
Každou chvíli si píšeme do žáákovské knížky: "Přineste tolik a tolik na tohle a támhle to. Povině." A ti, co na to nemají, ty můžou dělat třeba kotrmelce. Ale peníze prostě vysolit musí. Teď nemluvím o naší rodině.. Ale pár případů nejen z naší třídy, u kterých to může dělat problémy, by se našlo.
Mám štěstí že máma nechodí na rodičáky. Takže ještě neví o tom, jaký platby jí čekají, chichi. Stačila zmínka o čtyřech stovkách na srpen a hlava mě z těch nadávek bolí ještě teď.
Tento týden si užiju 2 odpoledka za sebou. Dvakrát po sobě ve škole do čtyř odpoledne. Dvakrát. Dvakrát. Dvakrát! Sakra, já měl úplně jiný plány. Zase musim odkládat.. Na informatice stejně nic neděláme. Ale musíme tam všichni být..
To je stejný jak tělocvik. Ve středu, v 7 ráno. Nebudu cvičit, to ani omylem. Ale jenom kvůli sezení na žíněnce budu muset vstát o hodinu dřív. O hodinu dřív budu muset rozkapávat svoje těžce zalepený oči. O hodinu dřív budu usínat při čištění zubů.
(Hurá, konečně použiju svojí oblíbenou větu!) Oh, jak zbytečné.

Nevíte náhodou někdo, co je dobrý na paměť? Trpím nejspíš slabší sklerózou. Třeba se mi vůbec nevybavuje, co jsem měl dneska k obědu.
Ehm, já na něm vlastně nebyl. Tak teda včera..

Blbej internet. Zanedbávám čtení a hlavně kvůli němu. No, co bych asi dělal, kdybych teď nepsal článek o ničem? Četl si. Vo bych dělal, kdybych nečučel na novš stáhnutý simsny? Četl si. Co bych dělal, kdybych nebyl na icq? Esemeskoval bych. A při čekání na odpovědi bych si četl.
A televize taky není svatá. Kvůli nějaký pitomý superstár chodim spát o hodinu dýl. Nevim proč se na to vůbec koukám. Aorát tam s veselostí ponižujou ty, co jim to prostě nejde.

Nesnáším písmeno L. Vždycky, když ťukám adresu, kde se vyskytuje slobo "blog" napíšu jen "bog". Grrr. Už mi to leze na nervy.

No nic, du zkouknout simsny. Na čtení už čas mít nebudu.


P.S.- Milujeme preclíky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Hm, tak co?

Zničit 22.2% (8)
Doplňující 19.4% (7)
Přesunout 5.6% (2)
Vykašlat se na O.U.S. 52.8% (19)

Komentáře

1 °°ChoCha°° | Web | 22. září 2009 v 15:31 | Reagovat

no jo škola je děsná.. děsná děsná děsná ... a nejvíc děsná je fyzika a ájina ... no ono je vlastěn všecko děsný ... to prostě aby člověk ráno vstal, naklusal do školy, tam vnímal každý profesorovo slovo, přišel domu a sedl si k učení ... pak by si teotericky mohl půl hodinky či hodinku číst ... a nic víc ... já prostě fakt nic nestíhám ... ale učit se taky nehodlám ... je to hrozný ...
o těch penězích ani nemluv ... do školy nechodim ani měsíc ajen za učebnice sem vysolila ňákejch 5000 ... fakt nechápu za co ...

2 Jane | Web | 22. září 2009 v 17:06 | Reagovat

pREZZlík 8D*
My taky máme dvě odpoledky -v úterý a ve středu, v úterý máme hodin sedm a ve středu osm - prostě parádička. Z toho pokaždý ten **** PUK (psaní všemi deseti), který budu muset nějak zvládnout D: Není to tak těžký, ale já v tý učebně vždycky děsně znervózním, prsty se mi potí tak, že klávesnice se topí v mém potu a hlavně když kolem prochází profesorka... To většinou poseru celý cvičení. A internet je strašnej žrout času. Teď bych správně měla balit na adapťák a místo toho...
*http://liadeia.deviantart.com/art/I-don-t-like-you-136353781 und... http://liadeia.deviantart.com/art/Rezzy-133227402 und... http://liadeia.deviantart.com/art/Action-134909167 jenom jsem si tak vzpomněla :D

3 Lilly Es | Web | 23. září 2009 v 17:25 | Reagovat

ses hnusnej, el je bezvadny pismeno !!! :P Ludmila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.