Dutá hlava, zakalená čočka a lepivá klávesnice

16. října 2009 v 21:48 | tired-x
Hahahá! Už si leckdo brousil zuby nad myšlenkou, že s blogem seknu. Ale já se nedám :-P
Tak trochu tady na to celý kálím, to jo. Nákupy, přátelé, kamarádi, spánek a škola jsou samozřejmě důležitější-bohužel.


Spánek..nehorázná zbytečnost. Nebýt spánku, zvládám toho daleko víc. Talik promarněnýho času..a to i tak ho dost omezuju. Hlavně noc ze čtvrtka na pátek bývá pro mě vždy dost krátká.
Hehe, dávaj totiž zoufalý manželky, víme? Teď už jo.. No a Zoufalé manželky končí o půl 12, víme? Teď už jo.. A teprve potom se většinou chodím koupat a učit se, víme? Teď už jo.. Takže se do postele nedostávám zrovna "po večerníčku". Ale ráno si přídu čilejší, než kdybych spal třeba devět hodin.

No, jistě. Zákeřné Ráno Raníčko taky požírá spoustu času. To je vždycky boj. Já versus beďary a mastné vlasy. Heh.. ani nevím proč se rozepisuju o takových prkotinách.
Radši bych měl přemýšlet nad střední školou. Tak že bych zkusil ten gympl? Pche.. Já určitě. Už se vidím jak se šprtám. Akle prý jsem vyloženě ten "gymplácký typ" .

Tvrdí paní učitelka na výtvarku a angličtinu. Hm, už jen to že učí výtvarku a dává mi z ní trojky moje sympatie k ní moc neposiluje. Nechápu proč dělá učitelku.. Působí dojmem, že by mohla vykonávat daleko zajímavější povolání. Ale to už není moje věc a navíc odbočuju.

V naší malé prdelní Jihlavě jsou prý zhruba nejlepší tři školy- zmiňovaný gympl, obchodka a průmyslovka. Asi pudu na obchodku..uvidim po pondělku, to jdu na úřad práce.

Jistě jistě.. konec přemýšlení o střední. Radši vedu úchylný rozhovory na icq. Sem hovado, vím vím.. A taky sem hovado kvůli jiným věcem ehm :D Ale ty mi nevadí..

Ach jo. Všichni mluví o "vypatlanejch bárbínách" co akorát přemýšlí o tom, jak se dneska oblíct a co novýho si koupit. A že nic jinýho v tý hlavě nemaj. Se bojim že dopadnu podobně.. Vypatlanej Ken co furt jen nakupuje a v hlavě nic jinho nemá. mám k tomu našlápnuto docela dobře..

Asi na blogu zavádím nějakou tradici či co. Ale prostě do článku mjusím zase narvat něco o mojí mátince..
Tak to veme trochu stručněji: Přehání, neřídí se logikou, neovládá se a chytá zýáíchvaty histerie. Přátelé facebooku ví svoje z mých osobních stavů, ehm. Nejvíc mě štve že nikdy jí v hádce nemůžu nic vysvětlit. Nemůžu se vůbec vyjádřit..

No asi budu končit. Ještě sem chtěl už hodně dávno napsat, že sem poupravil pár starších článků (Ty bludy se nedaly číst..) A navíc si hodně dlouho plánuju, jak do článku uvedu větu "Moje okolí trpí chorobnou závislostí na mých hodinkách." Tak aspon už jí tady mám..

Tak ádijé..


Doplňovák

Jistě, zveřejním článek a vzpomenu si na všechno, so jsem zapoměl zmínit. Se školou jsme byli v Terezíně, ve čtvrtek jsem nebyl ve škole a v sobotu jsem bumbal. Slibuju že od teď budu pít jen do nálady. A sliby nedodržuju.
Cestou do Terezína půlka autobusu slintala už jen po bilbordech na nákupní centra. Nojo, Praha..
A k Terezínu samotnýmu se mi moc vyjadřovat nechce. A nemám rád Hitlera.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bich Thao | Web | 16. října 2009 v 23:02 | Reagovat

Jůů, vy jste byli v Terezíně? T_T Chci taakyy...
Hale, ty tvoje "simpatie" bych ještě skousla, ale "zýáíchvaty histerie", to už je moc :D
Na gympl nechoď, vážně ne... To už běž radši na tu obchodku..
A neboj se, jako vypatlanej Ken nedopadneš... Tě proplesknu a budeš zas v pohodje :D

2 tired-x | 16. října 2009 v 23:04 | Reagovat

[1]: Deník plný překlepů.. Ten název má svůj význam ;-)

3 Nikdo | 17. října 2009 v 12:37 | Reagovat

Na gympl hádám, že nepudeš. A na jakej obor plánuješ jít?(na tý obchodce)

4 Nikdo | 17. října 2009 v 12:38 | Reagovat

Ještě malej dotaz, co sis vylil na tu klávesnici, že lepí?

5 Lilly Es | Web | 17. října 2009 v 21:27 | Reagovat

chci taky do Terezína.. Terezín tu máme hned vedle, ale jinej :( alo spíš tento rok pojedem do Osvětimi :-)) a chci tě mít taky na facebooku!! :-) a jsi blazen, ze se na zakladce ucis :D na zakladce je to v poho.. a na gympl.. no nevim :) me porad rikali, ze jsem gymplackej typ.. a jsem na gymplu a co? propadam z matiky :D ale jinak ok.. :) ani toho uceni nic moc zatim :-))

6 Jane | Web | 18. října 2009 v 20:32 | Reagovat

Nechápu proč chcou všichni do Terezína :( My sme tam nakonec se třídou lonskej školní rok nebyli, ale vůbec na to tam nejsem zvědavá.
Lol s těmi nákupy. Nechceš jít někdy nakupovat místo mě? :-D Mě to totiž vůbec nebaví (to má mz toho že nakupuju s matkou a matka...to je případ sám o sobě hrr). Praha... no, mám Prahu ráda. Ale v sousední třídě mám kámošku zrovna z Jihlavy (to si vždycky vzpomenu na tebe :-D), která se musela přestěhovat s matkou a jejím přítelem do Říčan a je z toho nejvíc na nervy, protože v Jihlavě má svůj život, přátelé, kluka atd. Soucítím s ní, já bych se z Prahy stěhovat nechtěla D: (strčte si venkov někam, já su městská krysa)

7 Terka | Web | 21. října 2009 v 9:46 | Reagovat

Ahoj, máš moc pěkný blog ;-) Pomůžeš mi prosím zahlasovat na http://www.bavse.cz/#/galerie/72094 ? Byla bych Ti moc vděčná :-D

8 tired-x | 21. října 2009 v 11:05 | Reagovat

[7]: to jaku nemůžu.. sem rád že můžu ještě odpovídat na komentáře s tou sádrou..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.