Když budete přehlížet překlepy, dočkáte se vysvětlení.

22. října 2009 v 23:42 | tired-x
Píšu vám s neumytou hlavou a bez kontaktních čoček. Navíc z domu a přitonm touhle dobou mám školu. Ale tam se minimálně do pondělí nepodívám.

Teď malá otázka-Máte rádi tělocvik?
Pokud ano, nemám já už tolik rád vás. :d
Ne, já vím, lempl sem. Mám sáxdru na levý ruce. A a pravá mě..docela bolí. Ach jo, vim že už to zaznělo ve více článcích ale faceboočané vědí.. Je pro mě teď totiž daleko jednoduší psát krátké oznamovací věty na fb, než dlouhé články na blog.
Vyťukávání písmen jednou rukou mi už leze na nervy. A to nemluvím o potřebě vyťuknout i velká písmena.. No, konec řečí. Teď jak sem k tomu a kdy vůbec přišel.

Bylo pondělí a po dopoledni stráveném se třídou na úřadu práce Btw já asi fakt zkusim ten gympl sme se vrátili do školy na poslední hodiny..
A ta úplně poslední- hodina znechucení, týrání ze strany učitelů a potu, byla hodinou tělocviku. Suplování a a okecávání že nemám tělák udělalo své. Všichni co necvičili a neměli omluvenku museli naběhnout a suplující tyranka jim dávala do těla. (Nechápu, proč sem nenapsal že "nám dávala do těla" a taky to, že se zabývám takovou zbytečností v téhle závorce)

Ehm takže sme museli začít běhat v džínách, mikinách a pantoflích od stěny ke stěně a zase zpět a vždycky se stěny dotknout. A při cestě zpět už sem natzahoval ruce že se dotknu ale tak nějak mi to uklouzlo, ehm. Takže sem hezky rukama nějak podivně narazi do zd. Pekelně to bolelo a já běžel dál..Pak jsem to teda oznámil učitelce ale sklapovačkám sem se nevyhnul. Apoň že sem nedělal většinu z toho následujícího.. i tak mi bylo blbě a před očima se mi míhaly hvězdičky.

Domů sem přišel dřív, oznámil ségře že to mám nějaký naražený a vyvenčil psa. (ano, jistě, moje štěstí-zrovna bylo venku tolik jiných psů, že mě v jednom kuse táhl..) Sestra to oznámila mámě jakmile přišla domů, ta nad tim mvla rukou. Já chtěl něco říct ale dočkal sem se obvyklé reakce.."dej mi pokoj" Až pak když mi to začlo docela slušně otýkat, tak sme jeli na pohotovost.

No a já doufám že mi z tpho kápnou nějaký prachy.

Předchozí věty jsem napsal..už ani nevím kdy. Vzpomínám si jen na to, že ségra potřebovala na počítač a já článek uložil do rozepsaných. No nic..
Dnes jsem byl se sádrou na kontrole. Hehe, budu s ní muset přežít 4 tejdny. Vážně skvělá vyhlídka..Aspoň kdybych si nemusel mýt hlavu tak často. A 15 minutové nasazování čoček taky není zrona ideální. No co, nějaak to přežiju. Je to jen sádra..moje první dokonce.
Pravačka už mě naštěstí skoro nebolí.

Jů, dneska je dvadvacátýho? (už jen teda na pár minut..) Za měsíc mám narozky. Bezva. ani nevim kde to budu slavit. Kdyby se nekonala ta hnusná zima, asi bych to klidně udělal u řeky, ale..No to je fuk.
Co si takhle čtu články, tak nikdo s narozeninama nepociťuje žádný velký změny.
Já si myslím že od těch posledních narozenin se toho u mě změnilo hodně. Určitě bych se nechtěl vrátit do doby před rokem a víc. To ani před půl rokem. No..do doby před letošníma letníma prázdinama. A mám pro to svoje důvody.
I názory se u mě docela rychle mění.

Tak například před tim půl rokem jsem si vůbec nedovedl představit že bych někdy měl kluka. Vždycky sem ml ve svých představách o budoucnosti manželku a děti... Přitom už mi bylo dávno jasný, že tkhle to asi nebude. Ale cokoliv jinýho mi přišlo prostě strašně divný. Teď už mi to zase přijde...víc než normální :D
Ale to je stejně jedno, pochybuju že by se zrovna v tomhle městě někdo objevil.

Tyjo, asi bych měl jít spát. Sem ochrápanej a zas nevím jak se rozumě vyjádřit.
Tak dobrou..
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Hm, tak co?

Zničit 22.2% (8)
Doplňující 19.4% (7)
Přesunout 5.6% (2)
Vykašlat se na O.U.S. 52.8% (19)

Komentáře

1 Cherees | Web | 23. října 2009 v 18:21 | Reagovat

Ježda chudáčku:D Já měla kdysi "za mlada" dlahu, protože mě jeden hoch (o 2 hlavy větší a o 30 kilo těžší) kopl míčem do ruky:D No alespoň jsem nepsala pár závěrečných písemek.
;-) Zdraví zdar.

2 Kááč_:D:D | 23. října 2009 v 22:27 | Reagovat

Jak nebudeš mít ženu a děti?! si říkal že to kvůli mě potlačíš!!Ti dám takovýho kluka!možná tak toho milencá na ty prachy! :D:D:D:D :-D  :-D

3 tired-x, pan velký Hmm | 23. října 2009 v 22:29 | Reagovat

[2]: Přesně to sem čekal, že napíšeš :d:d

4 Lilly Es | Web | 24. října 2009 v 18:30 | Reagovat

Telak je super :D Miluju.. :D Fakt jako.. jestli pujdes na ten gympl a budes tam mit telak, tak budes rad, ze ho mas.. chvile, kdy clovek muze vypnout konecne mozek.. jinak porad prevarenej..

5 tired-x, pan velký Hmm | 25. října 2009 v 0:52 | Reagovat

[4]: Takže jestli pudu na gympl přinutí mě okolnosti mít rád tělocvik? Poslední kapka toto, du na obchodku! :D

6 Jane | Web | 4. listopadu 2009 v 21:53 | Reagovat

[5]: JO! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.