Listopad 2009

Teletabís. Teletabís!

29. listopadu 2009 v 20:10 | tired-x
Muhahahá. Mám za sebou zlomový čtvrtek. (26.11.2009-to bude můj životní svátek) Hehe, nějak se ve mě nastřádala odvaha a za podpory vzteklého afektu ze mě v písemné formě vylétlo jisté oznámení. To ale nechci probírat, řešit, rýpat se v tom či cokoliv podobného. Vážně. Na to nemám chuť. Sílu. A asi ani náladu. Tak snad někdy příště.

"Když se svěříš, uleví se ti" Největší blbost kterou jsem kdy slyšel. Fakt.

Pátek. Čajovna. Ta vodní dýmka, to je aspoň vynález. Když zapomenu na to, že mi bylo nazvracení, byl to suúper den :-)

Mám tendence ji nějakým způsobem obhajovat. Jako všechny. Nikdy nijak o nikom nic špatného že.

No, to bylo jenom ve zkratce pro vlastní účely. (Debilní nedokonalá paměť.)
Zdar vymývání mozku ve formě teletabísků!

Hromy, blesky, krupobití

25. listopadu 2009 v 22:46 | tired-x
"Uáááááá.." To mělo být zívnutí. Nebo také důkaz silné znuděnosti autora. (Ta třetí osoba je skvělá. Vždycky mě zachrání, když mám potřebu psát.)

Pohřeb mám až v neděli

21. listopadu 2009 v 0:10 | tired-x
Nojoooooooooooo no. Se zas po letech ozývám. Úspěšně jsem se probral z mrtvolného stavu. Blog..pche. Na ten sem neměl jak chuť, tak náladu. Ale píšu.. Mám totiž strach z těch jedinců, kteří mi hrozí nechtějte-vědět-čím, jestli do konce víkendu nenapíšu článek "svých obyklých (ne)kvalit".

Tak takové rychlé shrnutí toho nepodstatného:

Pondělí bylo dnem obživlých nočních můr. Nejdřív mi v 7 ráno(!!!) řezali do do ruky. Teda vlastně do sádry. Od mé ruky je odradil pouze hysterický jekot a pláč.
Pak mě spotaného v řetězech dovlekli na preventivní prohlídku v patnácti letech. Ach bože..jak já tyhle prohlídky nenávidím. (Fakt, že má doktorka se jmenuje Hrobařová, není zrovna uklidňující.) No, aspoň vím že jsem vyrostl a přibral. (Přibral vzhledem k mé výšce sice velmi nedostatečně, ale i to se počítá!)
No a nakonec mě donutili odtáhnout psa na veterinu.

Pff.... A teď začínám být extrémně závislý na hygieně. (To, že si zuby čistím 4x denně mi ale nikdo nemůže mít za zlé!) Hrozba vší mě v tom jenom utvrdila.

Bóže. Jednadvacátý listopad. Nádhera. Straším tady už patnáct let mínus jeden den. (Člověk by i doufal, že tak vysokého věku se nikdy nedožije)

No tak abych neporušil tradici, narvu ještě do tohodle článku srágomely o škole no. V pátek sciotesty z matiky, v pondělí, úterý a středu budou postupně ze všeho ostatního. Pchhh. To to dopadne.
Super. Teď ještě kecy o tom, jak se nedostanu na gympl. ..a i kdybych se na něj dostal, tak tam asi nepudu, protože bla bla bla de se na obchodní akademii. Už dokonce i vím, kde je!


Milí nátlakáři, spokojeni? (Vím že ne. A taky vím že se do komentářů určitě neozvete. A na icq mě nechte žít prosím. Děkuji.)


PS- pan Modrookej Blonďák Výhled taky docela ušel.

Autor článku má nepředstavitelný talent. A tady je důkaz!

14. listopadu 2009 v 1:20 | tired-x
Mnoho z vás je již dlouhou dobu na pochybách. Nyní vám ale konečně mohu dokázat, že můj výtvarný takent opravdu existuje! A je..nepopsatelný!

Brbly brbly bla bla bla, fakt nemám čas na vymýšlení způsobnějšího titulku

7. listopadu 2009 v 14:15 | tired-x
Muhahá. Jelikož předchozí článek je zaměřen pouze na velmi úzký okruh..ehm..čtenářů(???), rozhodl jsem se napsat další.

Jakeš - jméno mé

7. listopadu 2009 v 1:05 | tired-x
No tak jo. Tady mě máte!!
Ach můj bože. Nějak moc lidí (možná i upírů a holohlavých mocných černokněžníků) se dožadovalo článku. Fajn fajn fajn. Ale pod tlakem ode mě nic rozumného nečekejte.
A ke všemu musím udělat i pár překlepů navíc, abych potvrdil název blogu.