Milujme vykřičníky!

1. prosince 2009 v 21:51 | tired-x
Cvokhaus toto. Fakt. Na zhroucení. Nebo aspoň ohluchnutí. Fíííí. Článek o ničem. Tak to abych tady zas začal popisovat jak se na mě tlemí žvejkačky. Bohužel. Mám tady akorát špatně vytisklého vodníka na vrbě u zpola zamrzlého rybníka kdesi v nějaký vesnici. Příprava na zítřejší sloh.


A víte co? No to je jasný že ne. Mám chlupatou ruku! Levačku! A pravačku ne! Heč! Na levačce byla sádra! A teď mám prozměnu v oblibě vykřičník! Není tak unuděnej jako tečka. Ha! To je aspoň rozdíl!

Ne, vážně, jsem líný dopodrobna popisovat co se tady pravidelně odehrává. Tím "tady" mám na mysli tenhle byt. A heč! Zítra nejdu do školy! Protože pudu na psychiatrii! Nebo do nemocnice na kapačky! A povinně! Můj nápad to není!! :-) Takže vůbec nebudu psát tu čtvrtletku z matiky! Což je dobře! Protože nic neumím!

Pod vlivem vykříčníků mi je zas dobře. Hezky vyrovnaně. Všechno ostatní udupané nkde hodně hluboko. "Sto sáhů pod zem" jak říkává moje máma ve spojitosti se sebevraždou. A tím, jak nemůže už. A jak jsem zlej kluk. A jak budu "u něho" a budu se mít dobře. A zlej sem protože nemám hlad. A nepřejídám se. A mám "hubnoucí" metabolismus, jak popisuji v několika dalších článcích.

Sakra, o tom sem psát nechtěl. Vždycky píšu o něčem o čem psát nechci. A na to, co psát chci, úplně zapomenu. Ale já teď nechci psát nic konkrétního. Prostě si jenom tak psát. A psát a psát, možná i spát.

No fuj. On už je prosinec. A budou Vánoce. A neobyčejně obyčejný Silvestr. Heč. Mám prý domácko. No uvidíme.

Hloupnu. Ano, hloupnu. A můžou za to teletabís a prohlubující se spánkový dluh-deficit. (Což mi připomíná dnešní zprávu z novinek cézet o tom, že letošní státní dluh ČR bude nejvyšší v historii. No, máme se v dospělosti na co těšit. Hezky splácet dluhy ze zvýšených daní jak mourovatí) Možná za to může i ten hlas. A řev. A obvinování, skákání do řeči, nedávání možnosti říct jak to všechno doopravdy je. Ano, a z toho důvodu zase píšu vykřičníky! Protože už to tady zase zní! Tralala! O tom psát nechci!!!

A možná tuhle tu směs výkřiků ještě o něco doplním.

Tak jsem si hezky vyvenčil psa, provětral hlavu, utřídil, uklidil a vytahal myšlenky. Hm. Měl bych přestat. S blogem. Ale nepřestanu, znám se, že.
Sobě nemůžu nic slibovat. Vím že to nesplním.

TABU TABU TABU

Jo. Spousta věcí je pro mě osobní tabu. Z vlastní vůle.

To sou bláboly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shadow | Web | 2. prosince 2009 v 16:22 | Reagovat

ty si holis ruky???? :D :D

2 Jane | Web | 2. prosince 2009 v 17:26 | Reagovat

Vystřílet všechny n(m)án(m)y světa fakt. Dneska je den na dvě věci ze tří. Možná ani ne na ty dvě. Prostě takový jedno velký AAAAAARGH!!!!!!!!!!!!!!!! (užij si vykřičníky, víc než tři je jich tam, protože jsem už z toho labilní, heč). A to ještě není ta moje n(m)án(m)a doma. To bude zase keců... proč jsem nic nejedla... a proč jí vůbec nepomáhám a pořád si jenom "hraju" na počítači.. a že už na něm budu jen dvě hodiny denně maximálně.. .a že ho přestěhuje do obýváku aby mě měla pod kontrolou protože já nemám vůli na to abych od toho počítače odešla.. a že když mi omezí počítač tak se budeme spolu víc bavit... protože počítač přeci tak strašně kazí rodinné vztahy, je to tak neskutečně zlý tvor.. nehledě na to že je to moje jediný útočiště... jsem z ní unavená.

3 °°ChoCha°° | Web | 4. prosince 2009 v 10:35 | Reagovat

jo hochu to mi povídej ... Mamy sou hrozný...někdy... ale podle mího tátové horší... no což to je jedno...
jedna ruka chlupatá a druhá ne ? =D... heej... ale tak to ti doroste...
vykřičníky jsou docela dobrá věc... já je moc nepíšu... možná bych měla začít...
to s tou nemocnicí moc nechápu..ale tak nevadí no ...
a jakýho máš pejska?
jinač ty vždycky napíšeš dobrej článek... to na tobě obdivuju...

4 tired-x | 4. prosince 2009 v 17:13 | Reagovat

[1]:

[3]:

Ruce si neholím. A ne, nedoroste mi to :D Mě totiž normálně nic narukách jako neraší. Ale ta sádra udělala své..levačka je jeka od opice.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.